Kabuktaki Hayalet Ghost in the Shell

  • Karşılaştığınız hatayı seçiniz.
Kabuktaki Hayalet
  • IMDb 6.8 (44,127 oy)
  • Yapım Yılı 2017
  • Film Dili İngilizce, Japonca
  • Türü Aksiyon, Dram, Suç
  • Yapıldığı Ülke ABD , Hindistan , Çin , Japonya , Hong Kong , İngiltere , Yeni Zellanda , Kanada , Avustralya
  • Süresi 1 saat 47 dakika
  • Kalitesi 720p

Konusu

Mamoru Oshii imzalı, 1995 yapımı ünlü animasyon filmi Ghost in the Shell'in live-action uyarlaması olan film 9. birlik özel görev gücünün başında yer alan, özel operasyonlardan sorumlu benzersiz insan-saybörg hibritin hikayesini konu alıyor. Kendisini en tehlikeli suçluları durdurmaya adamış olan 9. Birlik, tek amacı Hanka Robotic’in siber teknolojideki girişimlerini yok etmek olan bir düşmanla karşı karşıyadır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorumlar 6 10 1

enginkurt 4 ay önce

Orijinalini harika kılan ne kadar bilimsel ve felsefi diyalog varsa hepsini çıkarmışlar, hiçbirine yer vermemişler bu filmde. Yazıklar olsun. Bunu izlemeyin kesinlikle. 1995 yapımı olan bundan kat kat daha iyi.

aragorn_61 4 ay önce

yüksek beklentiyle izleyip pek tatmin olamadığım bir filmdi.beklentiyi düşük tutarak izlerseniz güzel bir yapım

denizci81 4 ay önce

olmamış be kardeş.. ne yazık ki olmamış

programciherif 4 ay önce

Konu, tema güzel ama film kötü.

blade1978 4 ay önce

Açıkçası beklediğimden çok daha iyiydi bu tarz filmleri pek izlemeyen biri olarak. Yorumlara aldanıp izlememezlik yapmayın.

bilselerdi34 4 ay önce

büyük beklentim vardı fakat hayal kırıklığı oldu

suborucu 4 ay önce

vasat film zamanınıza yazık

cakhal 4 ay önce

filmi birleşmiş milletler çekmiş sanırım kaç tane ülke var öyle )
film ise vasat ne yazıkki. çok birşey beklenti içerisine gireden izlenmenizi tavsiye ederim. yoksa baya bi hayal kırıklığı yaşarsınız

hade_be 4 ay önce

Ben başarılı buldum.

thefall 4 ay önce

O güzelim animeye karşı yapılmış hakaret niteliğinde bir film olmuş.

inspiron 5 ay önce

Konu olarak bana biraz yavan geldi izlerken sıkıldım ve ilk kez sinemada film izlerken uyuya kaldım

omorfis 5 ay önce

Beklentim yüksekti ve filmi bir hayli beğendim.Güzel ve değişik bir ortam bilim kurgusu ve aksiyonu boş hiç sıkmadan izlettiriyor.Arada mantık hataları var fakat onlara takılmamak lazım.Animesinin en efsanevi sahnelerini filme de uyandırıp beni duygulandırdılar.Film bence gayet iyi olmuş.Sadece keşke Major karakteri Japon olsaymış diye düşünmeden edemedim ( Scarlet'i ne kadar sevsem de). Batou karakterini de süper yansıtmışlar filme bayıldım.Tavsiye ederim.Animesinin ve 1995 yapımı animasyon filmini sevenlerin bence beklentisini karşılayacak bir yapım.

vespersky 5 ay önce

izlenir ama beklentilerin altında animesindeki havayı asla veremiyor kurgu yapayım derken herşeyi berbat etmiş hele örümcek tank plastik oyuncak bişey olduğu çok bariz sonunu iyi bağlamışlar animesinden daha iyi bir son olmuş

turntable 5 ay önce

Mangasını okumamış, animelerini izlememiş biri olarak film beni tatmin etti. Sadece çok renkli olan ortam gözlerimi yordu ki IMAX de ilk defa başıma gelen bir olay. 7.5/10'dan 8 verdim. Ama 8 lik film değil.

dejavu069 5 ay önce

Aksiyon sahneleri iyi ancak aksiyon sahneleri arasında geçen boş sahneler beni sıktı. Sadece aksiyon sahneleri için izlenir mi, bence izlenmez ama yinede siz bilirsiniz. Benim çok canım sıkıldı izlerken.

cambazzz 5 ay önce

beklentimin altında kaldı. sadece aksiyon filmi olmuş çıkmış animesindeki mantıktan çok uzak bir yapım. görsellik dışında neredeyse hiç bir şey olmayan aksiyon filmi kıvamında bir yapım.

felistigris 5 ay önce

Benim için nedense bir hayal kırıklığı oldu. Konu ne kadar ilginç, veya ilginçten ziyade göze hoş geliyor dursa da, sonu başından belli gibiydi. O beklediğim heyecanı bir türlü uyandıramadı bende ve sıkıldım. Beklentimin yüksek olmasından kaynaklandı sanırım.