Logan Logan

Bu film şuan sinemalarda olduğu için görüntü kalitesi kötü olabilir. Lütfen bunu bilerek izlemeyi tercih edin.
  • Karşılaştığınız hatayı seçiniz.
Logan
  • IMDb 8.5 (181,361 oy)
  • Yapım Yılı 2017
  • Film Dili İngilizce, İspanyolca
  • Türü Aksiyon, Bilimkurgu, Dram
  • Yapıldığı Ülke ABD
  • Süresi 2 saat 17 dakika
  • Kalitesi 1080p

Konusu

Yakın gelecekte, yorgun savaşçı Logan'ın önemsediği tek şey hasta olan Profesör X'i Meksika sınırında saklamaktı. Ancak Logan'ın dünyadan ve kendi efsanesinden saklanma çabası, karanlık güçler tarafından takip edilen genç bir Mutant'ın gelişiyle sona erer.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorumlar 17 1 1

Umut 2 ay önce

Pikatak filmi nerenle izliyorsun @PikaTak
o mermi adamantium mermisi olduğu için direk öldürdü

PikaTak 3 ay önce

Saçma olaylar yaşanmadı değil mesela logan mermi yiyince birşey olmuyor karşısındaki mutant, kızın tek mermisiyle öldü madem ölecekti niye daha önce öldürmedin? Falan filan neyse sonuçta film tabii. Aksiyon kısımları güzeldi fakat azdı daha çok dram olmuş gibi. Ben pek sevmem x-man'i sinemada falan izlemedim hiç sadece TV'de denk geldiğinde biraz bakmışımdır. Neyse sonuçta izlenmeye değer! Zaten oruçluyuz zaman geçsin diye bakıyoruz birşeyler.
Puanım:Sitede gösterildiği gibi 8.5/10 ideal.

muratyc 3 ay önce

tek kelime ile sıkıcı...

burak1809 3 ay önce

Logan. Küçüklüğümde sevdiğim bir karakterdi. İlk filmlerini izlediğimde de gayet iyi idi. Ama öyle çok sevebileceğim bir seri olmadı. Gözümde hep gençler için, çocuklarında izleyebileceği tarzda filmler çektikleri aşikardı. Yetişkinlere yönelik çekilseydi ilk zamanlarda daha da sevebilirdim. Tıpkı bu film gibi. Logan'ı canlandıran Hugh Jackman'in son filmi olduğunu duyduğumda ve özellikle yetişkin tarzında çekileceğini... Hemen konusuna ve fragmanına baktım. Bir de yeni bir karakter eklendiğini de görünce "daha ne isterim ki?" dediğim oldu. Sanırım artık bir şekilde Laura'nın Logan'ın temsilcisi ve kızı olarak yeni bir Wolverine serisi izleyeceğiz. Bu sefer kadın kahraman olacak kendisi. Dişi bir Wolverine...

Dafne Keen'in bir röportajda "Laura-X23 karakterini tekrar oynamak istiyorum. Çok sevdim. Ve ileriki zamanlarda gençliğini, çocukluğunu ve yetişkinliğini oynamamı isterlerse seve seve kabul ederim" diyen genç oyuncu acaba ilerleyen zamanlarda Laura'nın ergenlik çağını oynayabilecek mi?

Filmi kanlı ya da değil farketmez ciddi ve kurgu ile işleneceğinden izlemekte kararlıydım. İyi ki izlemişim ama dediğim gibi benim için bu film son değil. Laura ile Wolverine efsanesi bana göre devam ediyor olacak. Edecek de. *-*

aragorn_61 3 ay önce

Hey gidi hey koca Logan, seninle ne günlerimiz oldu hissiyle baştan sona bir burukluk duygusu içinde izledim...sürekli olarak önceki x-men filmlerinden sahneler gözümün önüne gelerek izlediğim için midir nedir neydik ne olduk hissinden kurtulamadım film boyunca...bu da insanı üzüyor tabi haliyle..filmdeki drama bir sözüm yok ama ne bileyim yine de tam olarak ifade edemediğim bir ruh haline soktu beni film, keşke böyle olmasaydı dedim..bunu derken film kötü olmuş anlamında söylemiyorum aksine o kadar iyi ki sizi içine alıyor ve olayların böyle gelişmemesini istiyorsunuz.....geçmişte bir felaket yaşandığını anlıyoruz ama sadece anlıyoruz o kadar...fazla bir ipucu yok...onu da film yaparlar heralde diyeceğim ama Hugh Jackmanın da Patrick Stewartın da karakterlerini son kez canlandırdığı söyleniyor. Bundan sonra Wolverine karakterine beyazperdede can verecek aktöre allah kolaylık versin, zira kendini kabul ettirmesi, beğendirmesi çooook zor olacak. Hugh reizin yeri zor dolar:)

omar9979 3 ay önce

Bu sefer uzun uzun yazılacak birşey yok kısaca nefis film. Süper kahraman veya Çizgi Roman filmi gibi değil baya iyi film illa bir türe koymak gerekirse westerne demek lazım sanırım ama tabanca yok. Şiddetle tavsiye edilir. Özellikle bazı sahneler çok dokunaklı

nagamra87 3 ay önce

Bu yorum film ile ilgili spoiler içeriyor. Görmek için tıklayın!

Sanırım şu an bu yüksek puanlar Hugh Jackman için verilmekte, ileride popülaritesi düştükçe standart bir x-men veya wolverine filminden daha iyi olmadığı anlaşılacaktır, onun için çok büyük bir beklentiyle izlememek lazım. Güle güle hugh reyiz.
Filmin en güzel kısmı sonundaki, mezarı belli eden "+" işaretinin "X"e döndürülmesiydi.

suborucu 4 ay önce

Bu yorum film ile ilgili spoiler içeriyor. Görmek için tıklayın!

X-men X-men olalı böyle dram görmedi.. Wolverine karakteri hafızaya altın harflerle işlendi.. üzücümüydü evet üzüldüm ama bu bir son değildi dimi??

EkpeUdoh 4 ay önce

Beklentilerimin üzerinde çıktı 8/10

Melih57 4 ay önce

Son zamanlarda izlediğim ve etkilendiğim en iyi film.. Fox ile beraber film süper olmuş bir western hatta sanat filmi havası da veriyor ve daha önce Wolverine filmi izleyip,bu filmi izlememiş olan ayıp eder... sinema da izlememe rağmen bir daha bakma gereği duydum.

ch4ch5 4 ay önce

Filmi sevdim gayet güzeldi hatta bana biraz Terminatör 2'yi anımsattı.

zuuperman 4 ay önce

Lan oğlum Logan Hristiyanmıymış Bi güne bi gün kiliseye gelmişliği yok demeye kalmadan çok güzel 90 a giden bir jest ile biten bu anıtsal filmi sevmemek elde değil. Marvel klasiği sonda bir daha ki film bağlantısı sahne olurdu onu da yapmamışlar saygı duruşundan dolayı

CM3RT 4 ay önce

Salt aksiyon ve görselliğin değil aynı zamanda sürükleyici bir hikayeye dramın eklenmesi ile izleyenler için iyi bir deneyim sunulmuş bence.X-man serisine uzak biri olsam da filmin övgüyü hak ettiğini düşünüyorum.

ya_boy_ebola 4 ay önce

favori x men filmi olur mu benim için hayır ama piyasada ki filmlerin çoğundan iyi ve kesinlikle güzeldi ama üzüldüm yani sonunda bütün herkes gitti umarımmmm yeni filmler ve karakterler gelir devam eder

ya_boy_ebola 4 ay önce

Vayy bee. Eski mutantlardan kim kaldı

kaaan666 4 ay önce

onlarla birlikte büyümek, bağ kurmak , çıkacak her film öncesinde aynı heyecanı hissetmek.. uzun soluklu izlenen tüm dizi ve filmlerde aynı duygu yoğunluğunu yaşarım. Bir devir daha kapandı.. Güzeldi özeldi ve daima özlenen olacak..

Abserzahil07 4 ay önce

Bu yorum film ile ilgili spoiler içeriyor. Görmek için tıklayın!

Herhalde ilk yazdığım yorumdur bu bir film için. Bir çok yorumu okudum ve filmi beğenip sadece eleştirel yazan arkadaşların olduğunu gördüm. Film "X-MEN" severler ve fanları için tam bir duygu şöleni olmuş daha iyisi zor yapılır. Bu hisleri oluşturmasının en önemli sebepleri de sanırım çekimlerin çok gerçekçi olup, bazı olayların da profesör ün ıssız bir yere gömülmesi , loganın doğada kısa sürede kaybolacak bir mezara gömülmesi , profesörün tek bir küçük darbe ile önemsiz bir varlıkmış gibi ölüp gitmesi gibi

zerpN 5 ay önce

Hugh Jackman'ın Wolverine karakterine vedasını izlemek için salona gittim. Puanlamalar ve incelemeleri gördükçe, beklentim daha fazla arttı. Sonucunda güzel ve iyi bir filmle karşılaştım fakat abartıldığı kadar da mükemmel olduğu kanaatinde değilim.

Black Devil 6 ay önce

Zevkli dramatik ve güzel ama dünyanın en güzel filmlerinden biri değil. (7)