Çılgın Joe Redemption

  • Karşılaştığınız hatayı seçiniz.
Çılgın Joe
  • IMDb 6.2 (54,843 oy)
  • Yapım Yılı 2013
  • Film Dili İngilizce, Polish, Cantonese, İtalyanca, İngilizce
  • Türü Aksiyon, Dram, Suç
  • Yapıldığı Ülke İngiltere , ABD
  • Süresi 1 saat 40 dakika
  • Kalitesi 720p

Konusu

Joey Jones (Jason Statham), Afganistan'da kendi biriminin bir top atışıyla paramparça olmasına tanık olduğundan beri Londra sokaklarında yaşamaktadır. Bir yandan geçmişini unutmaya, bir yandan da yeni problemlerden uzak durmaya çalışmaktadır. Acımasız bir çeteden kaçarken Convent Garden'da zengin bir adamın dairesine girer ve üst sınıf kimliğine bürünür. Joey arkadaşı ve sponsoru Rahibe Cristina ile günah çıkarmaya giderken, hamile kız arkadaşı bir nehirde ölü bulunur. Bu olay üzerine Joey bu cinayetin sorumlusunu bulmak için Çin mafyasındaki bağlantılarını kullanmak zorunda kalır. Joey adaleti sağlayana kadar durmayacaktır. Ünlü senarist Steven Knight'ın yönettiği Hummingbird, korkunç bir geçmişe sahip yaralı bir adamın, -bu kendi kurallarını yıkmak anlamına da gelse- doğru olanı yapmak için mücadele etmesini konu alıyor...

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorumlar 10 3 2

Ali 2 ay önce

Elinize sağlık, güzel film

Alican 2 ay önce

Jason statham olmamış bu filme xS

pacitom 11 ay önce

jason statham' ın en iyi filmlerinden bitanesi..

efulimss 1 yıl önce

Ben beğendim, tipik bildik statham filmi... Yine kahraman, yine kavga, bir şekilde doğruluğun peşinde ama kendisi yanlış dolu! İzlenir derim, iyi seyirler olsun.

daghan2007 3 yıl önce

filmi izledim, jason statham'ın oynamaması gereken bir film, fragman'a aldanıpta izledik, vakit kaybı oldu, film için yorumum, jason a alkolik bir kişilikte oynuyor, içe içe bitiriyor filmi, alkol reklamı mı izledim bilmiyorum, ayrıca anlamsız gereksiz uzatılmış sahnelerle dolu, pek veya hiç aksiyonu olmayan bir film çıkmış ortaya, bence izlemeye değer bir film değil kesinlikle izlememem gereken filmiş, izlemek isteyen izlesin, iyi seyirler...

cevirimvar 4 yıl önce

çok kötü bir film degil fakat statham dan daha iyisi beklenir yine de keyifle izledim

Italian 4 yıl önce

Çok ortalama bir film olmuş, dram desen tam dram değil, aksiyon desen aksiyon değil.

istanblue625 4 yıl önce

Bir filmde Jason Statham varsa o film izlenir. Bir mechanic değil ama yine de seyredeğer...(10/6.5)

frontrunner 4 yıl önce

Jason Statham'a hayranlığım çok üst seviyede ama Hummingbird sanırım izlediğim en vasat Jason Statham filmi. Yavaş çekim hareketleri, ilgi çekmeyen senaryosuyla maalesef bana sıkıntı verdi sadece. Böylesi dar bir senaryoya sıkıştırılamayacak kadar kaliteli bir oyuncu Statham. O olmasa izlenmeyecek bir film maalesef. Benim gibi bir hayranlığınız varsa izleyin ama onun ötesinde bu film çok yazık ki Statham için unutulacakların en başında gelebilir. İyi seyirler.

Gelelim incelemesine…

Senarist ve yönetmen Steven Knight. İlk yönetmenlik denemesi tam manasıyla başarısız olmuş. Bütçeye de takıldığı çok ortada. Türklere olan hayranlığıyla tanına çok önemli bir senarist aslında. Köleliğe dair senaryolarıyla onu çok yakından tanıyoruz aslında. Çok da değerli bir isim. Ama yönetmenlik ayrı bir olay tabi. Sıradaki filmi Locke'de umarım kilitlerini açar. Jason Statham elinden geleni yapıyor ama ne yapsa nafile. Bu senaryoya bir şey gitmez. Ben Homefront'u beklemeye geçtim bile. Yardımcı oyuncular birbirinden vasattı. Bahsetmeye gerek görmüyorum.

Boş vaktiniz varsa el atın derim. Yoksa çok da önemli değil. Saygılarımla…

voronin06 4 yıl önce

''Çılgın Joe'' bu filmde aslında'' Sakin Joe '' olarak karşımıza çıkıyor.Jason Statham'ın hayranları vurdulu kırdılı bir film beklıyorsa aradığını bulamıycaklar.Daha çok dram yönü ağır basan ama yinede kendini izlettirmeyi başaran bir film olmuş.

mirfin 4 yıl önce

Hic begenmedim.. jason statham gibi birini bu soguk ingiliz filmlerinde harciyorlar

cinema22 4 yıl önce

Güzel bir filmdi. Aksiyondan çok Drama tarzında bir film. Filmin ilk sahnesinde haraç toplayanlar yoksulların ağzından ne alıyor onu anlamış değilim.

eshrefss 4 yıl önce

Savaşın kirli yüzüne tanıklık edip ve orda yaşadığı sırlarıyla bunalıma giren bir asker, Geçmişindeki farklı sırlarla ve sıkıntılardan dolayı manastırda yetişip kendi inancını sorgulayan bir rahibe ile kesişen yollar.

Aksiyon çerez adına verilmiş olsa da konu ve yaşadıklarını sorgulama adına gayet güzel olmuş.İşin içinde statham olunca birçok arkadaşın elbetteki beklentilerini karşılamıyacaktır.

disconnect 4 yıl önce

Acele değil ama çabuk çabuk, beğenerek değil ama seri seri izledim.

Avangart 4 yıl önce

Son yıllarda nerdeyse bütün Statham filmlerini izledim, bir maçın özetini tekrar tekrar izlemek gibi. Yine azıcık aksiyon, havalı dövüş sahneleri, kahramanlık vs. olacak. Artık izleyesi gelmiyor insanın ama buna da bakalım belki değişik bir şeyler vardır.